Home / Genel İş İmkanları / Network Marketing İle Para Kazanmak

Network Marketing İle Para Kazanmak

NETWORK MARKETING İLE GELİR ELDE EDİN

             Özellikle 2016 yılında oldukça yaygın hale gelen Network Marketing, ağ pazarlaması olarak bilinen 21. yüzyılın ticaret sistemidir. Bu sistemde satılan ürünlerin, herhangi bir aracı kullanmadan tüketiciye ulaşması ana fikir olarak yer alır. Yani üretilen her ürün arada bir toptancı, bayi gibi firma olmaksızın direkt olarak alıcıya ulaşır. Böylece aradaki aracılara ödenecek olan komisyondan tasarruf edilir. Bu tasarruf miktarı ile ürünün fiyatı düşürülür ya da satıcının daha çok kâr elde etmesi sağlanır.

Çok Katlı Pazarlama Sistemi (Multi Level Marketing) Nedir?

 

 

Çok katlı pazarlama sisteminde hiyerarşik bir düzen için alt gruplar çalışmaktadır. Tepedeki kişi, bir kaç tane işini iyi yapan alt üye bulur. Bu alt üyelere ürün paketini satar ve bekleme aşamasına geçer. Üye yaptıkları kişiler de, satın aldığı paketin maliyetini çıkarmak için bir kaç tane alt üye bulur ve aynı paketi onlara satarak, her üründen prim kazanır. En tepedeki kişi ise bir alt üyelerinin sattıklarından prim almaya başlayacaktır. En son üye olan kişiler de kendilerine üye buldukça ve satış yaptırdıkça, onların primlerini de alır. Böylece bu zincir uzayıp gitmektedir.

Network Marketing Kazandırır Mı?

            Network Marketing ile kazanç sağlamak aslında sizin elinizde. Yani işe vereceğiniz emek ve kariyer planınız size kazanç sağlamanın yollarını gösterecektir. İstikrarlı bir çalışma ile bu sistemde 6 ay içinde 1500 TL gibi rakamlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendiniz için bile satın alsanız, günlük hayatta kullandığınız ürünleri %40’lara varan indirimler ile alabilirsiniz. Risk almadan, sermaye harcamadan kendi işinizi kurma fırsatınız oluşacaktır.

[well anim=”rollIn” class=”float-image-section” ][row][five_twelveth]

 

Network Marketing işi için herhangi bir eğitiminiz olmasına gerek yoktur. Ev hanımları başta olmak üzere, hemen herkes bu işten para kazanabilmektedir. Az bir sermaye ile yüksek gelirler elde etmeniz mümkün. Bu işin en güzel yanı da esnek çalışma saatlerine sahip olmak ve kendi işinizin patronu olma şansıdır.Eğer siz de Network Marketing yapabilecek kadar boş zamana sahipseniz ve özenliyseniz, hemen satıcı firmalar ile iletişime geçerek satışa başlayabilirsiniz. İster ürün satarak para kazanın, isterseniz de alt üye grupları oluşturarak… Sonuçta kısa sürede gittikçe artacak oranda gelir elde etmek tamamen sizin elinizde.

About Ayla

Check Also

Evde paketleme işi ile emeklilik imkanı

Ev Hanımlarına Paketleme İşi İle Emeklilik Olanağı

Ev hanımları, yıllar boyunca evleri içerisinde ailelerinin her türlü ihtiyacını karşılayan ve neredeyse tam zamanlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir