Masaj Koltuğu İle Para Kazanın

Oturt Kazan

“RAHAT” PARA KAZANMA TEKNİĞİ: MASAJ KOLTUĞU

is-imkanlari.com

            Her gün bir çok yerde görmeye alıştığımız masaj koltuklarını bilmeyen yoktur. Hani şu jetonla ya da 1 TL ile çalışan ve 3 dakika boyunca masaj yapan koltuklardan bahsediyoruz. Yoğun ve yorucu geçen bir iş günü ardından, özellikle sırt ağrıları için bulunmaz nimet niteliğindedir masaj koltukları. Günlük hayatta bu şekilde düşünen binlerce kişi olduğunu varsayarsak, sıkıntıları paraya çevirmek elinizde.

Tüm girişimcilerin iştahını kabartan masaj koltukları için belirlemeniz gereken ilk iş, nereye konumlandıracağınız olmalıdır. Alışveriş merkezleri, işlek caddeler, yayaların sıklıkla kullandığı yollar, otogar, oyun salonları gibi aklınıza gelebilecek her yer tercih alanınız olabilir.

is-imkanlari.com

Az elektrik harcamasıyla birlikte, sırt ağrıları çekenlerin, ziyaretçilerin ya da turistlerin hayır diyemeyeceği masaj koltukları için uygun mekan belirlemek olmazsa olmazlardan.Mekan belirledikten sonra, sıra geldi uygun koltuk almaya. Kaliteli masaj koltuklarının fiyatları ortalama 1000 ile 8000 TL arasında değişmektedir. Özellikleri daha fazla olan ve lüks görünen koltukların, kullanıcılar tarafından daha fazla rağbet gördüğü aşikar.

Masaj koltukları, çalışma prensibi gerekçesi olarak kollar, bacaklar, sırt ve boyun gibi vücut bölgelerine masaj yaparlar. Özellikle kulunçlara baskı uygularken, belden boyuna doğru, vücutta dolaşan onlarca parmak varmışçasına rahatlık veren masaj tekerlekler, kas ağrıları ve gerginliği azaltan en basit çözüm. Bunun yanında koltuk altında bulunan sistemlerde de bacaklarda kan akışının hızlanmasına da yol açıyor.

is-imkanlari.com

Masaj koltuklarından elde edeceğiniz gelir, koltuğun bulunduğu yere göre değişecektir. Para giriş bölümüne 1 TL atılan koltuk, 3 DK kadar çalışmaktadır. Günde en az 30 TL bile kazansanız, aylık minimum kullanımlarla 900 TL gelir elde etmeniz mümkün. Bu sadece bir masaj koltuğu başına kazanacağız miktar. Fakat bu işi 4 koltuk ile yaparsanız, aylık 3600 TL’ye varan gelir elde edebilirsiniz. Hem de hiç emek harcamadan… Bu işin en büyük avantajı, kendinizi değil, parayı çalıştırarak para kazanmaktır.

 

Etiketler:  masaj koltuğu fiyatları, masaj koltuğu, masaj koltuğu nerelere masaj yapar, masaj koltuğu işi, masaj koltuğu kaç dakika çalışır, masaj koltuğu işi proje, masaj koltuğu bulunan mekanlar, masaj koltuğu karlı bir iş midir, masaj koltuğu nedir

Masaj Koltuğu Galeri

 

Konu hakkında kafanıza takılan yahut sormak istediğiniz birşey olması halinde alttaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir