Evde Poşet Katlayarak Para Kazanın » Ek İş İmkanları, İş Fikirleri, Yeni İş Kurmak

Evde Poşet Katlayarak Para Kazanın

Evde Poşet Katlayarak Para Kazanın

            2016 yılına yeni girdiğimiz şu aylarda evde yapılabilecek ve ek gelir elde edilebilecek çok çeşitli işler karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ev hanımları için uygun olan bu işlerden en kolay ve en beceri gerektirmeyeni evde poşet katlama işidir. Poşet katlama işi basit olması, bilgi gerektirmemesi ancak çok kazandırması nedeniyle bir çok ev hanımının aylık düzenli bir gelir elde ettiği işlerden biridir.

Poşetler hayatımızda önemli bir yere sahiptirler. Alışveriş sonrasında aldıklarımızı mutlaka poşet ile taşırız. Bu nedenle özellikle büyük şehirlerdeki büyük mağazalar kendilerine özgü poşet tasarımı yaptırmakta, bu poşetleri de ev hanımlarına katlamak için göndermektedirler. Çünkü mağaza içinde çalışan diğer personeller, satış işi ile ilgilenmektedirler.

Poşet Katlayarak Para Kazanmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Evde poşet katlayarak para kazanmak istiyorsanız, ilk etapta gerekli mağazalar ile iletişime geçmelisiniz. Büyük şehirlerde yaşayan biriyseniz, şansınız daha yüksek demektir. Çünkü büyük mağazalar genellikle bu iş için internete ilan verirler. Bu ilanları takip ederek, mağazalar ile iletişim kurabilirsiniz.

Bunun yanında evlere poşet işi veren firmalara da gerek internet ortamından, gerekse duvar ilanlarından, bu işi yapan kişilerin referanslarından ya da mağazaların camlarındaki ilanlardan ulaşabilirsiniz.

            Evde Poşet Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir firma ile anlaştıktan sonra, katlayacağınız poşetler sizin kapınıza kadar getirilir. Siz, size verilen ve nasıl katlanması gerektiği söylenilen poşetleri tarif edildiği şekilde katlar ve hazır şekilde firmaya teslim edersiniz. Eğer firma aracılık yapan bir firmaysa, katlanmış olan bu poşetleri alıcı mağazaya satar. Ancak size tavsiyemiz araya başka bir aracı koymadan, direkt olarak mağazalarla çalışmanız olacaktır.

Evde poşet katlama işi yaparken ilk etapta zorlanabilirsiniz. Özellikle naylon poşetlerin katlanması zor olduğundan, bir süre pratik yapmakla zaman harcayabilirsiniz. Ancak zamanla elinizin alıştığını ve hızınızın arttığını göreceksiniz. Ayrıca poşet katlama işinde bazı poşetler karton poşet olduğundan, katlaması farklı olabilir. Bu gibi durumlar için zaten mağaza size bir adet numune verecektir. Verilen ürünü örnek alarak, diğerlerini de o şekilde katlamalısınız.

            Evde Poşet Katlayarak Ne Kadar Kazanılır?

            Evde poşet katlamak için fazla bir beceriye gerek yoktur. Kısa sürede öğrenilen bu işte, zaman geçtikçe eliniz hızlanacaktır. Hız kazanmanız da size daha fazla kazanç imkânı getirecektir. Öte yandan evde poşet katlarken dikkatli olmanız gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki işlerin istenilen zamanda teslim edilmesi ve diğeri de tüm parçaların eksiksiz ve kusursuz olmasıdır. Bu noktada işiniz bittikten sonra, poşetlerin zarar görmemesi için düzgünce kolilere yerleştirin ve bantlayarak teslim edin.

Evde poşet katlama işi daha çok kilogram üzerinden ödeme yapılan bir iştir. Normal şartlarda bir kişi günde 30 kilo kadar poşet katlayabilir. Kilosunu 2 TL’den bile katlasanız, bu da günlük 60 TL kazanacağınız anlamına gelir. 2016 yılı şartlarında günlük 60 TL ile aylık neredeyse 1800 TL kazanabilirsiniz. Gelirinizi daha da artırmak isterseniz, evdeki diğer bireylerden ya da komşularınızdan yardım alabilirsiniz. Çünkü poşet katlama işi fazla beceri istemeyen basit bir iştir. Ödemeler isterseniz iş tesliminde, isterseniz de banka hesabınıza havale yolu ile yapılabilir.

Anlaşıldığı üzere evde poşet katlama işi ev hanımları, emekliler, öğrenciler ya da boş zamanı olup da ek gelir elde etmek isteyenler için biçilmiş kaftan. Günlük limitinizi belirleyip hemen bir firma ya da mağaza ile anlaşmanız gerekmektedir. İlk etapta kendinizi sınamak için düşük kilogramlarda iş alabilir, zamanla bu miktarı artırabilirsiniz. Hem evinizden çıkmadan hem de aile bütçenize katkıda bulunabileceğiniz en kolay işi yaparsınız.

 

Etiketler: evde poşet işi 2016, evde poşet katlama işi, evde poşet katlamak istiyorum, evde poşet katlama işi veren firmalar, poşet katlama ek işi, evde iş imkanı, 2016 ek gelir imkanları, evde poşet katlama işi 2016

4 thoughts on “Evde Poşet Katlayarak Para Kazanın”

 1. Sati dedi ki:

  Evde çalışabilirim çok ihtiyacım var

 2. Rumeysa dedi ki:

  Ek gelir için evde ise çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 3. Sevil D. dedi ki:

  Ek iş olarak evde eşimle birlikte yapabilirim

 4. Zübeyde dedi ki:

  Evde yapabilirim kizimla birlikte

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir